Nabídky brigády a práce

FINANČNÍ ADMINISTRÁTOR/KA (vhodné i pro absolventy)

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisPro svého významného klienta - mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu - hledáme kandidáty/ky na pozici FINANČNÍ ADMINISTRÁTOR/KA.

Pracovní náplň:
* zajištění schválení faktur a sledování jejich pohybu v interním systému
* komunikace s dodavateli (podávání informací dodavatelům ohledně plateb apod.)
* párování faktur s objednávkami
* evidence faktur a smluv
* reporting
* spolupráce na tvorbě rozpočtu
* další administrativní úkoly

Nástup: ihned

Pracovní doba: 40 hodin týdně (kontrakt zatím na 6 měsíců)

Lokalita: Praha 10 - Vršovice

Plat: dle domluvy a zkušeností
Požadavky* SŠ či VŠ vzdělání
* mírně pokročilá znalost anglického jazyka
* velmi dobrá znalost MS office (zejména Excel, Word)
* Pečlivost a zodpovědnost
* schopnost pracovat v týmu
* Administrativní praxe výhodou
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo