Nabídky brigády a práce

MANIPULANT se zásilkami - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA (Ostrava, 85,-/h.)

Pracovní poměr částečný úvazek
Kategorie
PopisPro našeho významného klienta, zahraniční společnost,působící v oblasti zasilatelství a logistiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici MANIPULANT se zásilkami na stabilní dlouhodobou brigádu.

Náplň práce:
- vykládka zásilek z dodávek
- manuální třídění zásilek
- práce na PC - zadávání dat
- pracoviště: průmyslová zóna Ostrava - Hrabová

Nabízíme:
- mzda 85,- Kč/hod.
- dlouhodobá a stabilní spolupráce

Práce KAŽDÝ DEN po-pá v odpoledních hodinách, tj. cca od 15:00 do 19:00h. (dle potřeb skladu)
Požadavky- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost
- dobrá fyzická kondice
- znalost práce s PC

Hledáme pracovníka na dlouhodobou spolupráci s nástupem CO NEJDŘÍVE.
Benefity
RegionMoravskoslezský kraj
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo