Nabídky brigády a práce

Vývojář pro nové projekty

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisNabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky.

Vaším úkolem bude:
- vývoj a programování zkušební techniky
- úzká spolupráce s technologickým úsekem
- samostatné vedení projektů
- komunikace se zahraničními odděleními společnosti
PožadavkyKandidát by měl splňovat následující kritéria:

- SŠ/VŠ vzdělání (IT, elektrotechnické)
- znalost německého (případně anglického) jazyka pro denní komunikaci s mateřskou firmou
- zkušenosti s vývojem (C# nebo VB.NET), SQL
- zkušenosti s řídící/regulační a sběrnicovou vítány
Benefity
RegionPlzeňský kraj
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo