Nabídky brigády a práce

ASISTENT/KA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ s AJ a HOLANDŠTINOU

Pracovní poměr částečný úvazek
Kategorie
PopisNaším klientem je velká mezinárodní průmyslová společnost, která v současnosti hledá vhodného kandidáta/ku na pozici

ASISTENT/KA do nákupního oddělení:

NÁPLŇ PRÁCE:
* administrativní podpora oddělení nákupu
* starost o dodavatele a nákup produktů (tel. a e-mailový kontakt s dodavateli a potvrzování termínů dodávek)
* jedná se o logistickou činnost a její zápis do interní databáze

PLAT: 110 - 120 Kč/hod.

LOKALITA: Praha 3 (přímo u metra Flóra)

NÁSTUP: ihned

ÚVAZEK: 20 - 25 hod./týden
Požadavky* SŠ/VŠ, preferujeme ekonomický směr
* výborná znalost anglického a holandského jazyka
* předchozí zkušenost na obdobné pozici (nebo alespoň v administrativě)
* časová flexibilita
* komunikační dovednosti
* orientace na detail, analytické dovednosti
* schopnost učit se novým věcem
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo