Nabídky brigády a práce

ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC DO CALL CENTRA, 120 Kč/hod.

Pracovní poměr brigáda
Kategorie
PopisGrafton hledá pro svého významného klienta, společnost působící v oblasti tabákového průmyslu, kandidáta/ku jako administrativní výpomoc do call centra na part time.

Náplň práce:
*komunikace s maloobchodníky a obchodními reprezentanty,
*komunikace na webovém interním portálu,
* drobná administrativní výpomoc dle potřeby

PLAT: 120 Kč/hod
ÚVAZEK: 20 hodin za týden, střídání v rámci pracovní doby od 9 do 17 hodin
LOKALITA: Praha 8
NÁSTUP: ASAP
Požadavky- preferujeme studenty/ky VOŠ/VŠ
- velmi dobrá znalost angličtiny podmínkou
- alespoň krátkodobá předchozí praxe z administrativy podmínkou
- dobrá znalost MS Office, Outlook
- samostatnost, spolehlivost a pečlivost
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo