Nabídky brigády a práce

Asistentka ředitele, 20.000 + Kč, FJ a AJ podmínkou

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisStavební společnost hledá asistentku ředitele.

Náplň práce:

- Evidence a třídění pošty
- Spolupráce s mateřským koncernem
- Koordinace agendy ředitele (příprava a vyúčtování pracovní cest, zajišťování ubytování, letenek, rezervace místností, zajištění schůzek, apod.)
- Tvorba prezentací, účast na propagačních akcích na školách, v profesních sdruženích, odborných konferencích v zahraničí i v tuzemsku
- Časté překlady, tlumočení
- Tvorba dokumentace IMS (vývojové diagramy k procedurám, návrhy nových formulářů)
- Pravidelná aktualizac informací na intranetu, spolupráce s tiskovou mluvčí
- Příprava porad a výjezdních zasedání (zajištění občerstvení, zápisy z porad, koordinace schvalování plateb...)

Pracovní doba pondělí až čtvrtek 7.30 h až 16.15 h, pátek 7.30 h - 15.00h.
Požadavky- SŠ,VOŠ nebo VŠ ekonomického, stavebního nebo strojního zaměření
- Záliba v technických oborech
- Velmi dobrá znalost francouzského a anglického jazyka podmínkou
- Nadprůměrná znalost práce na PC, SAP/R3 výhodou
- Analytické dovednosti, organizační dovednosti, pečlivost, vytrvalost, trpělivost
- Komunikační dovednosti, pozitivní přístup k řešení problémů, samostatnost, odolnost vůči stresu
- Řidičský průkaz skupiny B

Nástup: nejpozději 1.2.2012
Zástup za MD
Benefity
RegionJihomoravský kraj
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo