Nabídky brigády a práce

Vedoucí Back Office 35 000 Kč

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisPro našeho významného klienta hledáma vhodnou kandidátku na pozici Vedoucí Back Office

Náplň práce:
* Nastavení nových organizačních procesů
* Koordinace a celkové zastřešení administrativních činností oddělení
* Spolupráce s mzdovou účtárnou - kontrola docházky, podklady pro výdej stravenek
* vedení menšího týmu 3 administrativních pracovnic a recepční
* kompletní zastřešení chodu kanceláře

Nástup: ihned, dlouhodobá spolupráce

Pracovní úvazek: 40 hod/týden

Pracoviště: Praha

Platové ohodnocení: 35 - 40 000 Kč/měsíc
Požadavky* výborná znalost AJ
* SŠ/VŠ vzdělání
* výborná znalost MS Office
* praxe v administrativě podmínkou (ideálně na samostatné/vedoucí pozici)
* organizační schopnosti
* takt, schopnost získat si respekt
* vynikající komunikační schopnosti
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo