Nabídky brigády a práce

JUNIOR ANALYTIK SE ZNALOSTÍ MS EXCEL

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisPro svého významného klienta - mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu - hledáme kandidáty/ky na pozici FINANČNÍ ANALYTIK.

Náplň práce:
- zpracování finančních analýz za IT projekty společnosti
- reporting
- pokročilá práce s MS Excel
- evidence a správa projektů v systému
- spolupráce s projektovými manažery
- řešení ad hoc vzniklých problémů

Pracovní smlouva na HPP na 2-3 měsíce
Lokalita: Praha 9 - Letňany
Nástup: ihned
Plat: dle domluvy a zkušeností
Požadavky- SŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
- analytické myšlení
- cit pro práci s čísly
- velmi dobrá znalost MS Excel (pokročilá znalost kontingenčních tabulek je bezpodmínečně nutá - každodenní práce)
- minimálně komunikativní znalost AJ (někteří manažeři jsou cizinci)
- zkušenost s finančním systémem Oracle Financial je výhodou
- pečlivost
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo