Brigády a nabídky práce pro studenty

Hledáte práci nebo jen částečný přivýdělek? Každý den vám přinášíme aktuální nabídku různých brigád pro studenty a dalších pracovních pozic.

Zdrojem těchto inzerátů je jednak Grafton.cz a také JOBlist.cz.

Aktuální nabídka brigád a práce

TECHNICKÝ SPECIALISTA ŘÍZENÍ KAMPANÍ

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisMáte zkušenosti z obchodu a nebojíte se vyjednávání se zákazníky? Baví Vás zároveň i analytická práce?

KLIENT:
Mezinárodní telekomunikační firma.

Náplň práce:
  • správa datových zdrojů pro kampaně společnosti
  • údržba a rozvoj ETL toků do SAS MA platformy (tibco, abinitio, SAS data step)
  • údržba SAS nástrojů
  • monitoring chybných hlášení při přímých marketingových kampaní
  • správa serverů (testování, odstávky atd.)
  • pravidelný reporting

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 4
Plat: 45 - 55 000 CZK/měsíc
Kontrakt na dobu určitou do konce roku 2016 (zástup za MD)
Pracovní doba: 40 hod/týden.
Požadavky
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost SQL a databází na administrátorské úrovni
  • zkušenosti na obdobné pozici technického rázu nutností
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • orientace na detail
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita, komunikativnost, týmový hráč
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo