Brigády a nabídky práce pro studenty

Hledáte práci nebo jen částečný přivýdělek? Každý den vám přinášíme aktuální nabídku různých brigád pro studenty a dalších pracovních pozic.

Zdrojem těchto inzerátů je jednak Grafton.cz a také JOBlist.cz.

Aktuální nabídka brigád a práce

FINANČNÍ PROJEKTY PRO ABSOLVENTY

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisČerstvý absolvent, co rád analyzuje a pracuje s čísly?
Baví Tě finance?
Chceš rozhodovat o projektech, budgetu a spolupracovat se zahraničím?
Umíš anglicky tak, aby sis troufl zavolat s manažerem z ciziny?
Chtěl bys vést finanční projekt v jeho celé fázi?
Jsi teamový hráč, ale dokážeš se samostatně rozhodovat?
Chceš si budovat kariéru v mezinárodní firmě?

Pokud jsi na vše odpověděl \"ano\", pak Ti nabízíme příležitost pracovat pro přední a celosvětově známou společnost, aktivně využít znalosti anglického jazyka (případně více cizích jazyků - německý nebo francouzský jazyk i základní úroveň výhodou, ale ne nutností) a možnost pracovního růstu do budoucna!!!

Finanční analytik se účastní spolupráce na zpracování finančních analýz a prognózy pro interní potřeby organizace. Hodnotí efektivnost, spolupracuje na koordinaci a tvorbě finančních plánů, sleduje a hodnotí vývoj, zároveň provozuje poradenskou činnost a pracuje na různých mezinárodních i lokálních projektech.

Pozice je vhodná pro absolventy či uchazeče o práci s kratší pracovní zkušeností, ale zároveň i zkušenější uchazeče, které zajímá spolupráce na projektech, finanční analýzy, zpracování a vyhodnocení dat a podílení se na interních procesech v rámci společnosti.

Hlavní náplň práce:
* Příprava podkladů pro finanční analýzu
* Podílení se na přípravě budgetu - vysoce zodpovědná práce!!!
* Analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů
* Příprava statistik a prezentací
* Denní komunikace se členy managementu, spolupráce na velkých mezinárodních projektech
* Řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů
* Komplexní sledování projektu z interního hlediska - v rámci firmy

Společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost, široké zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí a možnost práce v úspěšném dynamickém a přátelském týmu.
PožadavkySplňujete tyto požadavky?

* Anglický jazyk - zvládnout pohovor v angličtině i práci s mezinárodním teamem
* VŠ vzdělání (Finance, Ekonomie, Podniková administrativa či podobné zaměření)
* Zkušenost z oblasti financí není podmínkou, avšak kandidáti musí disponovat ekonomicky/finančně zaměřeným vzděláním
* Znalost francouzského, německého či jiného jazyka je výhodou, ne však podmínkou!!!
* Velmi dobré analytické a logicko-kombinační schopnosti
* Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů
* Zájem a schopnost se učit novým věcem
* Znalost práce na PC - MS Office
* Analytické myšlení, otevřenost a komunikativnost
* Multitasking - schopnost pracovat na více projektech současně

POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY!!!
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo