Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Reklama

Přijímací řízení a studijní obory

Přijímací řízení a studijní oboryV této sekci naleznete chronologický výpis článků a aktualit z webu Studentskefinance.cz, které se týkají uchazečů o studium, přijímacího řízení nebo studijních oborů.

Další informace k příjímačkám nebo studiu naleznete v sekci Průvodce studiem.


Články na zvolené téma

Na D1 skončila uzavírka směru na Brno u V. Bíteše, trvala 8 hodin

26.02.2017  |  Financninoviny.cz

Velká Bíteš (Žďársko) 26. února (ČTK) - Na dálnici D1 směrem na Brno mezi Velkou Bíteší na 162. kilometru a Devíti kříži na 168. kilometru skončila uzavírka, trvala přes osm hodin. Úsek byl neprůjezdný od sobotních 22:00 kvůli stavbě dálničního nadjezdu, auta jezdila po objízdné trase vedené přes Velkou Bíteš. Provoz na dálnici byl obnoven dnes krátce po 06:00. Policie nezaznamenala žádné problémy v dopravě, řekla ČTK její mluvčí Dana Čírtková.

Na D1 u V. Bíteše začala uzavírka směru na Brno, je tam objížďka

25.02.2017  |  Financninoviny.cz

Velká Bíteš (Žďársko) 25. února (ČTK) - Na dálnici D1 mezi sjezdy 162 Velká Bíteš a 168 Devět křížů byl kvůli stavbě dálničního nadjezdu ve 22:00 uzavřen jízdní pás na Brno. ČTK to řekl mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Rýdl. Uzavírka potrvá do 06:00 v neděli. Policisté odklánějí dopravu na objízdnou trasu přes Velkou Bíteš a po silnici II/602. Ve směru z Brna do Prahy zůstala doprava na dálnici, ale vedena je v jednom jízdním pruhu.

Boeing otevře svou první továrnu v Evropě, bude v Británii

25.02.2017  |  Financninoviny.cz

Chicago 25. února (ČTK) - Americký výrobce letadel Boeing otevře v Británii továrnu na součástky a bude do ní investovat 20 milionů liber (637 milionů Kč). Firma to oznámila v pátečním sdělení. Továrna v zemi, která odchází z Evropské unie, bude prvním závodem Boeingu v Evropě.

Aktuální články

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

5 tipů, jak najít studentskou brigádu

12.01.  |  Lucie Czillingová

Přivýdělek ke studiu je pro mnoho studentů důležitý. Přinášíme užitečné tipy jak si poradit při hledání práce a studentské brigády.

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo