Nabídky brigády a práce

OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisHledáme posilu do obchodního týmu úspěšné výrobní firmy, kde se uplatní pouze velmi šikovný uchazeč. Vzhledem k tomu, že se jedná o doplnění týmu na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE, jsme otevření velmi zkušenému profilu, ovšem nutná znalost třískového obrábění, nebo i méně zkušenému profilu, avšak s potenciálem.

Náplň práce:

* Staral/a byste se o svěřené portfolio klientů.
* Jednal/a byste se zákazníky o technickcýh specifikacích produktů.
* Co se týče akvizice, ta by byla opravdu minimální.
Požadavky* Máte vzdělání technického směru?
* Máte zkušenost s obchodní rolí, pochopitelně s technickým produktem?
* Říká se o Vás, že vellmi dobře působíte na lidi a baví Vás s nimi komunikovat? :)

Pak ještě musíte mít řidičák, být aktivní řidič a mít chuť pracovat - jasné, že.

Máte dokonce zkušenost s třískovým obráběním? Pak už byste byl přímo dokonalý uchazeč.
Benefity
RegionJihomoravský kraj
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo