Nabídky brigády a práce

Absolvent - Finanční analytik - AJ

Pracovní poměr plný úvazek
Kategorie
PopisVýborná šance pro absolventy se zájmem získat zkušenosti ve financích!

Baví Vás pracovat na zajímavých finančních projektech? Rádi byste používali anglický jazyk na denní bázi a přenesli své teoretické znalosti do praxe?

Náš klient, jedna z nejvýznamnějších mezinárodních společností, nyní hledá kandidáty na pozici finančního analytika.

Nabízíme Vám příležitost pracovat pro přední a celosvětově známou společnost, aktivně využít Vaše znalosti cizího jazyka (případně více cizích jazyků) a možnost pracovního růstu do budoucna.

Finanční analytik se účastní spolupráce na zpracování finančních analýz a prognózy pro interní potřeby organizace. Hodnotí efektivnost, spolupracuje na koordinaci a tvorbě finančních plánů, sleduje a hodnotí vývoj, zároveň provozuje poradenskou činnost a pracuje na různých mezinárodních i lokálních projektech.

Pozice je vhodná pro absolventy či uchazeče o práci s kratší pracovní zkušeností, které zajímá spolupráce na projektech, finanční analýzy, zpracování a vyhodnocení dat a podílení se na interních procesech v rámci společnosti.

Hlavní náplň práce:
* Příprava podkladů pro finanční analýzu
* Analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů
* Příprava statistik a prezentací
* Denní komunikace se členy managementu, spolupráce na velkých mezinárodních projektech
* Řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů
* Podílení se na přípravě budgetu

Společnost nabízí opravdovou příležitost, široké zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí a možnost práce v úspěšném dynamickém a přátelském týmu.
PožadavkyVhodný kandidát na pozici by měl splňovat následující požadavky:

* VŠ vzdělání (Finance, Ekonomie, Podniková administrativa či podobné zaměření)
* Zkušenost z oblasti financí není podmínkou, avšak kandidáti musí disponovat ekonomicky/finančně zaměřeným vzděláním
* Velmi dobré analytické a logicko-kombinační schopnosti
* Velmi dobrá úroveň anglického jazyka (komunikace na denní bázi osobně i telefonicky)
* Znalost francouzského, německého či jiného jazyka je výhodou, ne však podmínkou
* Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů
* Zájem a schopnost se učit novým věcem
* Znalost práce na PC - MS Office
* Analytické myšlení, otevřenost a komunikativnost
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo