Nabídky brigády a práce

SALES SUPPORT, alespoň 25 hod/týden, 14-24 000 Kč/měsíc

Pracovní poměr částečný úvazek
Kategorie
PopisJste student/ka VŠ a ovládáte Aj i MS Office na dobré úrovni. Máte analytické myšlení, schopnost pracovat dobře s čísly, příjemné vystupování a zvládnete komunikace s vysoce postavenými managery a zákazníky? V současné době obsazujeme pozici SALES SUPPORT alespoň na 25 hod/týden.

Náplň práce:
- administrativní podpora oddělení Account Management
- příprava kalkulací a cenových návrhů
- tvorba objednávek
- komunikace s klienty
- monitoring a kontrola harmonogramu probíhajících aktivit
- reporting

Pracovní doba: alespoň 25 hod/týden (dlouhodobá spolupráce)

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4

Mzda: 14 000 Kč/měs (při úvazku 25 hod/týden), až 24 000 Kč/měs (při úvazku 40hod/týden)
Požadavky- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
- odpovídající administrativní praxe (ideálně z obdobné pozice)
- pokročilá znalost anglického jazyka nutností (každodenní komunikace s cizinci)
- pokročilá znalost MS Office
- přesnost, orientace na detail
- komunikační dovednosti
- spolehlivost
- týmový hráč
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo