Nabídky brigády a práce

BRIGÁDA PRO IT NADŠENCE, 340 Kč/hod. - vhodné pro studenty!

Pracovní poměr částečný úvazek
Kategorie
PopisJsi studentem IT oboru nebo Tě prostě jenom zajímají počítače ve volném čase?
Hledáš brigádu v oblasti IT, která je skvělou praxí pro budoucí zaměstnání?

Potom nám pošli své CV a my Ti řekneme více!

Jaká je náplň práce?
* zálohování uživatelských dat
* reinstalace ovladačů, agentů a klientského softwaru
* testování a předání PC uživateli
* práce s uživatelskými účty (uživatelská jména, hesla, ...)
* práce s elektronickou poštou, podnikový adresář a kontakty (MS Outlook)
* nastavení účtu pro elektronickou poštu

Po celou dobu brigády bude k dispozici instruktáž a zaučení.
Flexibilní docházka - nutnost docházet alespoň na 20 hod. týdně.

Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy
Mzda 340 Kč/hod.
Nástup od 23.4.2018
Požadavky* hlubší znalost práce s PC - viz. náplň práce
* motivace a zájem o IT obor
* časová flexibilita alespoň na 20 hod./týdně
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo