Nabídky brigády a práce

BRIGÁDA, SERVICE DESK, 200 Kč

Pracovní poměr částečný úvazek
Kategorie
PopisHledáte pracovní zkušenosti při studiu a studujete technický obor? Domluvíte se anglicky a preferujete flexibilitu? Pokud odpovídáte ano, pošlete nám svůj životopis a odstartujte kariéru v nadnárodní společnosti.

Náplň práce:
* výpomoc na Service Desku
* přepisování trouble ticketů z češtiny do angličtiny a opačně
* eskalace problémů na druhou a třetí úroveň podpory

Docházka flexibilní - 20 hodin týdně
Mzda: 180 - 200 Kč
Lokalita: Praha 4
Nástup: IHNED
Požadavky* student technického zaměření
* přehled v oblasti IT infrastruktury a procesní metodiky výhodou
* výborná znalost angličtiny a češtiny (překlady textů)
* MS Office na uživatelské úrovni
* logické a analytické uvažování
* pečlivost
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo