Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Školné a poplatky spojené se studiem

Školné a poplatkyV této sekci naleznete chronologický výpis článků a aktualit z webu Studentskefinance.cz, které se týkají školného a různých poplatků spojených se studiem.

Další informace ohledně školného a poplatků naleznete v sekci Poplatky a školné.


Články na zvolené téma

ČEZ oznámí výsledky hospodaření za tři čtvrtletí roku

12.11.2019  |  Financninoviny.cz

Praha 12. listopadu (ČTK) - Energetická společnost ČEZ dnes oznámí výsledky hospodaření za tři čtvrtletí letošního roku. Analytici míní, že si v nich firma meziročně polepší, důvodem jsou především vyšší velkoobchodní ceny elektřiny. Čistý zisk firmy od začátku ledna do konce září by podle nich měl vzrůst z loňských 9,1 miliardy korun na více než 13,5 miliardy Kč, tržby pak ze 129,3 miliardy korun na zhruba 145 miliard korun.

8 čísel o zvýšeném rodičovském příspěvku

12.11.2019  |  Michal Bureš  |  Finance.cz

Od 1. ledna 2020 čekají rodiče změny v pobírání rodičovského příspěvku. Uvádíme 8 čísel, které vám ukážou, jaké změny se čekají u rodičovského příspěvku a koho se dotknou.

EU: V Česku žije nejméně „chudých“ lidí

12.11.2019  |  Petr Gola  |  Finance.cz

Každý šestý občan v Evropské unii je dle evropské příjmové definice „chudý“. Nejméně „chudých“ lidí žije přitom v Česku, jsme jedinou členskou zemí, kde je to méně než 10 %. Jak se stanovuje příjmová hranice „chudoby“? 

Dosáhli by mladí na hypotéku snáz po zmírnění pravidel ČNB?

12.11.2019  |  Lucie Mečířová  |  Finance.cz

Dosáhnout na vlastní bydlení je pro mladé rodiny obtížnější než kdykoliv dříve. Usnadní jim koupi vlastního bydlení zmírnění podmínek u hypoték? Jaké ještě mají možnosti, pokud nemají, ale i mají nějaké úspory a touží po vlastním domu nebo bytě?

Politico: Trump znovu odloží rozhodnutí o clech na auta z EU

11.11.2019  |  Financninoviny.cz

Washington 11. listopadu (ČTK) - Americký prezident Donald Trump tento týden oznámí, že o další půlrok odkládá rozhodnutí o zavedení dovozních cel na automobily a automobilové součástky vyrobené v Evropské unii. Napsal to dnes server Politico s odvoláním na zdroje obeznámené se záměry Bílého domu.

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo