Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Stipendia a granty

Stipendia a grantyV této sekci naleznete chronologický výpis článků a aktualit z webu Studentskefinance.cz, které se týkají různých druhů stipendiií nebo grantů.

Další informace k tomuto tématu naleznete např. v sekci Stipendia v České republice.


Články na zvolené téma

Prodej aut v Číně se v lednu snížil sedmý měsíc po sobě

18.02.2019  |  Financninoviny.cz

Peking 18. února (ČTK) - Prodej nových aut v Číně se v lednu meziročně snížil o 15,8 procenta na 2,37 milionu vozů. Největší automobilový trh na světě se tak propadl již sedmý měsíc po sobě. Oznámil to dnes čínský svaz výrobců automobilů (CAAM) s dodatkem, že v únoru očekává další prudký pokles.

Finanční úřad vymohly loni dvě pětiny z 31 mld. nedoplatků daní

18.02.2019  |  Financninoviny.cz

Praha 18. února (ČTK) - Finanční úřady loni získaly 12,9 miliardy korun z 30,9 miliardy korun vymáhaných daňových nedoplatků. Úspěšnost vymáhání nedoplatků tak ve srovnání s předchozím rokem stoupla a činila 41,7 procenta. Vyplývá to z údajů, které ČTK poskytlo Generální finanční ředitelství.

Ministerstvo obchodu poslalo Trumpovi vyjádření k clům na auta

18.02.2019  |  Financninoviny.cz

Washington 18. února (ČTK) - Americké ministerstvo obchodu poslalo v neděli prezidentovi Donaldu Trumpovi vyjádření, zda dovoz automobilů a automobilových součástek do země představuje riziko pro národní bezpečnost. Obsah svého stanoviska ale sdělit odmítlo. Pokud by úřad shledal, že jejich import představuje riziko pro národní bezpečnost, mohl by navrhnout i zavedení cel na toto zboží.

V Otrokovicích začne rekonstrukce mostu, uzavřen bude do září

18.02.2019  |  Financninoviny.cz

Otrokovice (Zlínsko) 18. února (ČTK) - V Otrokovicích na Zlínsku dnes začne rekonstrukce mostu nad železniční tratí v ulici Nadjezd. Most je již v havarijním stavu, na jeho opravu je v rozpočtu města vyčleněno necelých 126 milionů korun, radnice dostala 118 milionů korun ze Státního fondu dopravní infrastruktury. Rekonstrukce si vyžádá celkovou uzavírku mostu, bude trvat asi do poloviny září.

Jak se počítají srážky ze mzdy při exekuci v roce 2019?

18.02.2019  |  Petr Gola  |  Finance.cz

Všechny závazky je potřeba hradit řádně a včas. Občané nezvládající splácení svých závazků musí počítat s exekucí. Věřitelé si své pohledávky pečlivě hlídají. Jak vysoké mohou být srážky ze mzdy? Jak vysoké je nezabavitelné minimum?

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo