Přednáška guvernéra České národní banky pro studenty Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice

13.05.2011 | , Univerzita Pardubice
STUDENT


perex-img Zdroj: Finance.cz

V úterý 17. května v 15 hodin předstoupí před studenty Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice guvernér ČNB Ing. Miroslav SINGER, Ph.D. s přednáškou týkající se hospodářské krize, ekonomiky a měnové politiky České národní banky.

Přednáška je určena zejména pro vysokoškolské studenty, pro něž je vítaným doplněním jejich studia zejména v předmětech jako je „makroekonomie“ v bakalářském i magisterském studiu nebo „mezinárodní finance“ a „hospodářská politika“ vyučovaných v tomto semestru, dále pro akademické pracovníky a experty z praxe, kteří se problematikou zabývají, a samozřejmě je otevřena pro všechny další zájemce. Koná se od 15 hodin v univerzitní aule v univerzitním kampusu Pardubicích – Polabinách.

Přednášku pořádá Ústav ekonomie Fakulty ekonomicko-správní ve spolupráci s Českou společností ekonomickou.

Před přednáškou se uskuteční krátké pracovní setkání guvernéra ČNB Ing. Miroslava Singera, Ph.D. s rektorem Univerzity Pardubice prof. Ing. Miroslavem Ludwigem, CSc.

Autor článku