Akce je určena zejména mladým zájemcům o studium na fakultě, ale i komukoliv z veřejnosti, kdo má zájem o chemii, vědu, a výuku chemie a rád by "nevšední" zážitek studia na naší fakultě zažil.
Akce se koná v sobotu 17.září 2011 (od 9,00 do cca 17,30 hod) v budově chemických kateder Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v ulici Hlavova 2030/8, Praha 2.
Přihlášený zájemce ihned po příchodu na fakultu obdrží svůj "neoficiální" index a hned půjde na přednášku. Pokračovat bude cvičeními a méně obtížnými praktickými cvičeními. Po vypracování protokolů absolvuje tento "denní" student zkoušku, na jejímž základě dostane svůj "diplom".
S sebou si vezměte tužku, papíry a mysl otevřenou novým vědomostem, nic dalšího si brát nemusíte, laboratorní plášť, brýle a nezbytné ochranné pomůcky Vám budou zapůjčeny.



Electra dorazila do Česka a tentokrát to není ta Baťova. Hlavní roli hrají elektromobily
Svatý grál ctitelů supersportů: Lamborghini Miura slaví 60 let
Dobrá zpráva pro důchodce. Od příštího roku mohou jezdit bez papíru
Test Mitsubishi Outlander PHEV 4×4 Intense (2025): Čekání se vyplatilo
Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
