Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Brněnská vysoká škola BIBS hostí mezinárodní vědeckou konferenci. Výsledky výzkumů jsou přístupné veřejnosti

B.I.B.S.

V Brně odstartoval pátý ročník mezinárodní vědecké konference International Conference on Cognitive – Social, and Behavioural Sciences. Akci, kterou v minulosti hostil Kypr nebo Turecko, zahájila dnes v 16 hodin Lenka Cimbálníková, rektorka vysoké školy BIBS, organizátora akce. Prezentace účastníků konference budou veřejnosti k dispozici až do středečního odpoledne.

 

Unikátní virtuální konference zavítala do Brna vůbec poprvé. Organizace akce se ujala brněnská škola BIBS ve spolupráci s britskou Future Academy. Výsledky svých výzkumů zde prezentují akademici z Evropy, Ruska i Asie. Někteří z autorů se zúčastnili i slavnostního zahájení akce, klasické prezentace je však nečekají. „Virtuální konference nemá na rozdíl od těch klasických pevně daný program. Zájemci si tak v našem sále mohou prohlédnout postery všech autorů, které shrnují to nejdůležitější z jejich dosud nepublikované práce. V případě, že je konkrétní výzkum zaujme, pak budou mít možnost získat přímý kontakt na autora práce,“ řekl výkonný ředitel BIBS Martin Novák.

Prezentace vybraných posterů jsou k prohlédnutí v prostorách Vysoké školy BIBS na adrese Lidická 81. Vystaveny zde budou až do středeční 17. hodiny. Konference je volně přístupná výzkumníkům, akademikům, studentům i dalším zájemcům o oblast kognitivní a behaviorální vědy.

 
 
Sdílení a tisk
 
Komentář

Nejnovější články

FinTech může být i ve vašem telefonu: 4 případy, kdy se to vyplatí

02.08.  |  Martin Ježek

Nechte chytrý telefon, aby vám to spočítal, ohlídal, zaplatil nebo vypůjčil. FinTech aplikace jsou na vzestupu. A navíc jsou často úplně zdarma.

Platba zdravotního pojištění a příjem do 10 000

31.07.  |  Petr Gola

Při měsíčním desetitisícovém příjmu se může platba zdravotního pojištění pohybovat od 0 Kč po 1 906 Kč. Jak je to možné? Podívejme se na praktické…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo