Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Aktuality z Vysokého učení technického

Mezinárodní konference TSP 2012 se pomalu blíží

20.02.

Konference je zaměřena na akademické, vědecké a vývojové pracovníky působící v různých oblastech telekomunikační techniky a zpracování signálů. Zajímavé setkání pro širokou odbornou veřejnost je letos naplánováno na 3. – 4. července v Praze. Každý rok se mění místo této konference, a v hlavním městě se uskuteční již 35. ročník. Dostat konferenci do ČR lze považovat za velký úspěch.

Blíží se konference ABAF 2012 – v novém termínu!

20.02.

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) společně s americkou skupinou The Electrochemical Society chystají již 13. ročník mezinárodní konference Advanced Batteries, Accumulators and Fuel Cells (ABAF). Tato konference proběhne v Brně od 26. srpna - 30. srpna 2012.

Vítězové finále celorepublikové soutěže Business point jsou známi!

06.02.

Ve čtvrtek 2. února na Fakultě podnikatelské VUT v Brně vyvrcholil šestý ročník celonárodní manažersko-marketingové soutěže pro studenty středních škol Business Point 2012.

Do Brna se sjedou nejlepší studenti a utkají se o půl milionu

01.02.

Již ve čtvrtek 2. února na Fakultě podnikatelské VUT v Brně vyvrcholí šestý ročník celonárodní manažersko-marketingové soutěže pro studenty středních škol Business Point 2012. A bude zcela mimořádný!

Vysoké učení technické v Brně - to nejsou jenom šroubkaři

02.12.

Slavný malíř, člen protichemické jednotky, profesionální pilot nebo manager sportovního klubu. I tak může vypadat absolvent Vysokého učení technického v Brně.

Středoškoláci mohou vyhrát ceny za půl milionu!

10.11.

Fakulta podnikatelská VUT v Brně společně s jazykovou a překladatelskou agenturou MKM pořádá celonárodní manažersko-marketingovou soutěž pro studenty středních škol s názvem  Business Point 2012.

Další úspěšná konference za námi, hlásí organizátoři

14.09.

Široká odborná veřejnost v oblasti zdrojů energií se sešla nedaleko Brna v obci Hrotovice. Zde pořádala Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně již 32. ročník mezinárodní konference – Nekonvenční zdroje elektrické energie. Tento rok se sešlo více než 60 odborníků, vědců, ale také zástupců firem a médií.

Maturanti mají šanci být přijati na vysokou školu ještě i nyní

21.07.

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) VUT v Brně vyhlásila druhou šanci pro studenty, kteří se chtějí přihlásit na vysokou školu. FEKT nabízí kvalitní vzdělání na moderní fakultě s tradicí.

Mezinárodní konference ABAF 2011 hlásí rekordní počet účastníků

21.07.

Jako velké dítě se blíží další ročník mezinárodní konference ABAF, kterou pořádá Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) společně s americkou vědekou společností The Electrochemical Society. Již 12. ročník mezinárodní konference Advanced batteries, Accumulators and Fuel Cells (ABAF) se uskuteční i letos na tradičním místě – rektorátu VUT v Brně. Tato konference proběhne v Brně od 11. – 14. září 2011.

Úspěšný 17. ročník studentské soutěže a konference STUDENT EEICT 2011 za námi

12.05.

Studenti Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií a Fakulty informačních technologií VUT v Brně se 28. 4. sešli, aby změřili své síly s příspěvky na soutěžní konferenci STUDENT EEICT 2011. Letos se jednalo o konferenci s rekordní účastí, to když se sešlo téměř 350 příspěvků.

Kompletní přehled aktualit a tiskových zpráv

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo