Poprvé v dynamické historii slevových portálů přichází Slevomat a Student Agency s nabídkou seriózních letenek za ultra levnou cenu. Student Agency, největší prodejce letenek v ČR, startuje zákaznickou akci přes lídra slevových portálů Slevomat a dává do prodeje stovku zpátečních víkendových letenek Praha – Dublin – Praha za konečnou cenu 1990 Kč včetně všech poplatků.
Jedná se o letenky s odletem příští čtvrtek 9. 6. a příletem v pondělí 13. 6. 2011. Běžně se přitom cena zpátečních letenek z Prahy či Bratislavy do Dublinu pohybuje v hodnotách 4 – 10 tisíc Kč. Prodej začne již o dnešní půlnoci (v noci ze čtvrtka na pátek) a potrvá do neděle 5. 6. Platba probíhá výhradně platební kartou přes portál Slevomat. Cestující uvede při nákupu své jméno a příjmení a se zakoupeným voucherem společně se jménem a osobním identifikačním dokladem se prokáže na odbavovací přepážce letiště Praha Ruzyně.
Slevomat jako lídr slevových portálů na českém trhu touto nabídkou významně rozšiřuje své aktivity v oblasti cestovních služeb a přichází se seriózní nabídkou ultralevých letů. Student Agency jako největší prodejce letenek jako první boří doposud zažité zvyklosti fungování trhu s letenkami a ukazuje, že letenky jako komodita jsou také vhodným produktem pro prodej prostřednictvím slevových portálů.
Dopravcem je charterová společnost HOLIDAYS Czech Airlines; pro nákup a využití letenek platí následující podmínky:
Odlet z Prahy (Terminál 1) - 9. 6. (CT) 12.50, přílet do Dublinu 14.00 hodin
Odlet z Dublinu - 13. 6. (PO) 6.50, přílet do Prahy 10.00 hodin
Jedná se o místní časy.
Dopravce: HOLIDAYS Czech Airlines
Typ letadla: Airbus A320-200
Cestovní třída: Travel - s možností zakoupit si občerstvení na palubě za poplatek
Přeprava zavazadel: 20 kg na osobu včetně kabinového zavazadla o maximálních rozměrech 55x40x20 cm o maximální váze 5 kg, doplacení případné nadváhy zavazadel není možné.
Kompletní cena letenek je jednotná - 1990 Kč - včetně všech poplatků
Zakoupenou letenku nelze změnit nebo vrátit.
Dokladem k odbavení na letišti u přepážky HOLIDAYS Czech Airlines je zakoupený voucher se jménem a příjmením cestujícího vždy ve spojení s osobním identifikačním dokladem (občanský průkaz nebo pas). Na základě toho bude cestujícímu přidělena palubní vstupenka.



Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
