Akademický den Fakulty logistiky a krizového řízení UTB

13.11.2012 | , Univerzita Tomáše Bati
STUDENT


U příležitosti připomínání listopadových událostí, které jsou v kontextu České republiky spjaty s akademickou obcí univerzit a vysokých škol, se dne 15. listopadu 2012 uskuteční na Fakultě logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati (FLKŘ UTB) v Uherském Hradišti Akademický den.

Akce je koncipována jako celodenní prezentace fakulty,“ uvedl děkan fakulty prof. Ivo Barteček. V dopoledních hodinách se uskuteční zasedání Vědecké rady FLKŘ UTB. Odpolední program pro veřejnost bude zahájen ve 14.00 v kině Hvězda na nám. Míru za účasti zástupců UTB, fakulty, města Uherského Hradiště a dalších hostů. „V rámci programové nabídky budou představeny obory zastoupené na FLKŘ jako Ovládání rizik, Ochrana obyvatelstva a Řízení environmentálních rizik. Akademická i neakademická veřejnost bude oslovena mimo jiné rektorem Univerzity Tomáše Bati prof. Petrem Sáhou i předsedkyní Akreditační komise ČR prof. Vladimírou Dvořákovou, která promluví na téma Co jsme získali a co jsme ztratili ve vysokém školství po roce 1989,“ uvedl dále prof. Barteček. Součástí odpoledního programu bude i hudební vystoupení. Přepokládaný čas ukončení je 18:00 hodin.

Články ze sekce: STUDENTPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.