Den otevřených dveří na UJEP

21.01.2013 | , UJEP
STUDENT


Všechny dveře Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem budou dne 24. 1. 2013 otevřeny. Na všech našich fakultách pořádáme Den otevřených dveří.

Během Dne otevřených dveří budou uchazečům o studium na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP) poskytnuty veškeré informace týkající se přijímacího řízení pro akademický rok 2013/2014 (nabídka studijních oborů, podmínky přijímacího řízení, obsah studijních oborů apod.)

Na UJEP lze studovat na osmi fakultách formou prezenční nebo kombinovanou, vždy záleží na zvoleném studijním programu a oboru. Zájemci o studium mohou vybírat ze široké škály bakalářských, magisterských i doktorských studijních programu.

Každá součást UJEP organizuje Den otevřených dveří samostatně ve svých prostorách. Z detašovaných pracovišť budou dveře otevřeny také pro zájemce o studium fakulty životního prostředí přímo na pracovišti ve Velebudicích v Mostě.

Podrobné informace o přijímacím řízení naleznete na univerzitních internetových stránkách:
http://www.ujep.cz/userfiles/file/studijni/DOD_24012013.pdf

Články ze sekce: STUDENTPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.