Chceš se stát úspěšným manažerem? Unilever ti tuto možnost nabízí!

10.03.2015 | , Unilever
STUDENT


Chceš získat pracovní zkušenosti, ale nevíš, jak na to? Líbí se ti představa pracovat v jedné z největších firem na světě? Zapoj se do programu společnosti Unilever a přidej se k týmu špičkových odborníků z oblastí marketingu, financí, logistiky či obchodu! Evropský management trainee program Unilever Future Leaders ti nabízí možnost stát se vrcholovým manažerem po absolvování tříleté rotace zahrnující mezinárodní projekty, díky níž získáš potřebné zkušenosti.

Během tří let v Unileveru budeš pracovat na mnoha reálných projektech v několika týmech napříč firmou, které ti otevřou dveře do světa FMCG a získáš nejen neocenitelnou praxi, ale také spoustu kontaktů a nezapomenutelných zážitků.

Už žádné vymyšlené prezentace a projekty prezentované před tabulí, teď je tady realita a praxe v Unileveru. Nyní ti jen stačí podívat se na stránky www.unilever.cz/kariera a do 10. dubna 2015 podat přihlášku. Neváhej a připoj se k nám! Máme tu pro tebe spoustu zajímavé práce.

Články ze sekce: STUDENTPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.