Nabídky brigády a práce

OPERÁTOR PASIVNÍ LINKY 90 Kč/hod - ZAJÍMAVÝ PROJEKT

Pracovní poměr brigáda
Kategorie
PopisHledáme kandidáty pro zajímavy projekt státní správy na pozici OPERÁTOR PASIVNÍ LINKY.

NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovídaní dotazů na infolince (NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ NABÍZENÍ!)
- vyřizování elektronických a písemných dotazů
- práce na PC

PLAT: 90 Kč/hod.

LOKALITA: centrum Prahy

NÁSTUP: 7.2.2011

Pracovní doba:
7.2. - 18.2.2011 (školení) - 8 hodin denně (pondělí až pátek)
26.2. - 20.4.2011 - min. 20 hod/týden (v rámci 8 - 22 hod, pondělí až neděle)
Požadavky- ukončené SŠ vzdělání
- 100% znalost češtiny
- výborné komunikační dovednosti,
- předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
- časová flexibilita
- samostatnost, spolehlivost
Benefity
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo