Nabídky brigády a práce

Archivace dokumentů - Praha 4

Pracovní poměr
Kategorie
Popis Pro našeho klienta hledáme vhodné brigádníky/nice na elektronickou archivaci dokumentů na Prahu 4. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce
- skenování dokumentů
- přepis a zadávání dat do PC
- jednoduchá administrativa

Směny
- PO - PÁ
- ranní: 7:30 - 15:00

Preferujeme kandidáty s možností každodenní docházky. Vhodné pro studenty VŠ.
Požadavky- spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu<br /> - uživatelskou znalost práce na PC<br /> - zkušenosti v administrativě výhodou, ne podmínkou<br /> - nástup na ihned
Benefity- mzda: 70 Kč/hod.<br /> - možnost dlouhodobé spolupráce<br /> - spolupráce na dohodu o pracovní činnosti
RegionPraha hl.m.
Více informací...

Více nabídek

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo