Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Aktuality z Univerzity Hradec Králové

S mladými politology se setká studentský vůdce Sametové revoluce a zvláštní velvyslanec ČR Václav Bartuška

10.11.

Příznačně v den, kdy Univerzita Hradec Králové oceňuje své nejlepší studenty ku příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii, bude mladým politologům ze zdejší filozofické fakulty přednášet vůdce studentů z listopadu 1989.

Den Univerzity Hradec Králové láká absolventy i veřejnost

11.09.

V sobotu 12. září 2015 pořádá Univerzita Hradec Králové (UHK) velké setkání pro všechny své absolventy a přátele. Celodenní akce nabídne akademický program, koncerty hudebních skupin pod širým nebem, prohlídky objektů školy i otevření nového studentského parku.

Firmy se představí studentům, studenti firmám

02.03.

Veletrh pracovních příležitostí HIT kariéra je jednou ze součástí programu, který pro studenty připravila Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové (FIM UHK) na úterý 3. března 2015 ve svých prostorách v areálu Na Soutoku.

Hradecké ekonomické dny lákají kvalitní ekonomy i manažery

28.01.

Na akademickou půdu Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové se sjedou 3. a 4. února 2015 odborníci z Česka, Slovenska, Polska i Bulharska, aby besedovali o aktuálních ekonomických otázkách, které se týkají každého z nás.

Den otevřených dveří Univerzity Hradec Králové

07.01.

Univerzita Hradec Králové (UHK) pořádá ve dnech 9. a 10. ledna 2015 pro studenty a širokou veřejnost Den otevřených dveří.

Studentská konference ukázala mladým cestu jak začít

24.11.

Mladí mladým. Tak by se dal charakterizovat již sedmý ročník studentské konference s názvem Student Business Forum (SBF), který se konal 20. listopadu 2014 na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové (FIM UHK). Hlavním diskutovaným tématem byl marketing a public relations.

Univerzita Hradec Králové zve na netradiční zážitky při Noci vědců

23.09.

Díky Univerzitě Hradec Králové zavítá do východočeské metropole celoevropská akce Noc vědců, při které se může každý návštěvník přesvědčit, že věda není žádná pokoutná alchymie, vědci nejsou jen podivíni v bílých pláštích a že věda samotná je i zábavná. Akce proběhne v pátek 26. září 2014 od 18 do 24 hodin souběžně v Objektu společné výuky v univerzitním kampusu Na Soutoku (Hradecká 1227) a v budově Filozofické fakulty na náměstí Svobody v Hradci Králové.

Na hradecké univerzitě se bude učit čínština

15.09.

Dlouhodobá spolupráce mezi Univerzitou Hradec Králové a pěti předními vysokými školami na asijském Tchaj-wanu nese ovoce. Náměstkyně Ministerstva školství Čínské republiky Tchaj-wan paní Lucie S. Lin zde bude v úterý 16. září 2014 jednat o možnostech výuky čínštiny, jejíž přiměřené zvládnutí hradeckými studenty a akademickými pracovníky se jeví jako základní předpoklad pro rozšíření dosavadních kontaktů.

RVŠ: Vysoké školy potřebují zkvalitnit

14.04.

Kvalitou vysokých škol se v pátek 11. dubna 2014 na půdě Univerzity Hradec Králové (UHK) zabývali reprezentanti studentů. Konal se zde na toto téma workshop, který pořádala Studentská komora Rady vysokých škol (SK RVŠ) za podpory UHK.

Hradecká univerzita podpoří výborné studenty informatiky

13.02.

Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové (FIM UHK) se rozhodla podpořit všechny mladé a nadané zájemce o studium „počítačových oborů“.

Kompletní přehled aktualit a tiskových zpráv

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo