Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Aktuality z ISIC.cz

Studentský průkaz ISIC vydává v Česku již 500 škol

02.11.

V průběhu října došel projekt ISIC školám, věnující se výdeji studentských průkazů ISIC na středních a vysokých školách, k zajímavému milníku. Pod jeho křídly je nyní v péči 500 škol.

Studenti zvolili nejoblíbenější slevy za rok 2014 – ISIC AWARDS zná své vítěze

09.03.

I letos se konala velmi populární anketa ISIC AWARDS, ve které se rozhodovalo o nejpopulárnějších ISIC slevách za uplynulý rok. Ankety se účastnilo přes 1700 porotců, držitelů ISIC karet. Prvenství v hlavní kategorii o nejoblíbenějšího poskytovatele již popáté získalo knihkupectví Neoluxor. Na druhém místě se umístila společnost Alza.cz a třetí místo získala síť restaurací KFC.

Nejlevnější vstupenky pro studenty

17.04.

Chytáte se na festival a už objednáváte nejlevnější vstupenky, abyste získali co nejnižší cenu? Nebo se chystáte jen do divadla či na koncert? Díky svému průkazu ISIC můžete využít nového benefitu a pořídit si tak vstupenky se slevou 10 – 50 %.

Nejlevnější vstupenky pro studenty

29.02.

Od 6. 12. 2011 mají studenti, držitelé mezinárodního identifikačního průkazu ISIC, možnost využít nového exkluzivního benefitu. Společnost GTS ALIVE (vydavatel mezinárodního identifikačního průkazu ISIC) ve spolupráci s EVENTIM CZ (evropské No. 1 ticketingové společnosti) připravila nabídku nejlevnějších vstupenek na koncerty, festivaly, do divadla či na plesy.

Lyžování v Alpách za studentské ceny i pro nestudenty

25.01.

Myslíte, že si lyžování v Alpách nemůžete dovolit? Porovnejte "alpské" ceny s těmi v Čechách, budete mile překvapení.

Lyžování vyjde díky jackpotu nejlevněji

28.11.

Pokud se chystáte lyžovat a nestihnete předvánoční období, kdy jsou ceny na minimu, netrváte na konkrétní ubytovací kapacitě a ani lyžařském středisku, můžete díky italskému Jackpotu výrazně ušetřit i Vy .

ISIC Tour poprvé v pardubicích

31.10.

Jako každý rok, i letos je začátek školního roku ve znamení ISIC Tour. Letos poprvé se ISIC Tour zastaví také na Univerzitě Pardubice.

Microsoft začal nabízet až 90% slevy na ISIC

21.09.

Microsoft začal nabízet držitelům průkazů ISIC až 90procentní slevy na software. Zakoupený software od Microsoftu budou moci studenti používat i po dokončení školy.

Na lyže bez front a se slevou

21.09.

Chcete se vydat na hory, parádně si zalyžovat, ale nemůžete se dočkat prvního sněhu? Zkuste například čím dál oblíbenější předvánoční lyžování. Díky pestré nabídce alpského lyžování v listopadových a prosincových termínech si vybere začátečník i zdatný lyžař.

ISIC pomáhá chránit životní prostředí. Podporuje hromadnou dopravu

21.09.

Evropský den bez aut, který se v České republice koná 22. 9., je každoroční připomínkou konceptu trvale udržitelné mobility. Ten si za cíl klade nejen čistší vzduch, ale i bezpečnější ulice, snížení hluku a tím zvýšení kvality života občanů. Nechte auto doma a využijte alternativní cestování. Preferujte MHD, jako student s kartou ISIC tak můžete ušetřit.

Kompletní přehled aktualit a tiskových zpráv

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo