Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Aktuality z Univerzity Tomáše Bati

Akademický den Fakulty logistiky a krizového řízení

20.11.

Ve čtvrtek dne 21. listopadu 2013 se v Uherském Hradišti koná akademický den Fakulty logistiky a krizového řízení (FLKŘ) Univerzity Tomáš Bati (UTB) ve Zlíně.

Baťova manažerská škola pošesté

13.05.

Ve dnech 16. - 17. května letošního roku se uskuteční další řada úspěšné Baťovy manažerské školy, kterou pravidelně od roku 2010 pořádá Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Stále je možné se hlásit ke studiu na vysoké škole

13.03.

Zájemci o technologické, ekonomické, informatické nebo humanitní obory mají poslední možnost podat si přihlášku ke studiu na vysoké škole. Na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně je možné se hlásit do atraktivních oborů ještě v březnu.

UTB obdržela prestižní ocenění ECTS Label

03.01.

Důležité ocenění ze strany Evropské komise získala Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). Na konci uplynulého roku byl UTB udělen certifikát ECTS Label.

Akademický den Fakulty logistiky a krizového řízení UTB

13.11.

U příležitosti připomínání listopadových událostí, které jsou v kontextu České republiky spjaty s akademickou obcí univerzit a vysokých škol, se dne 15. listopadu 2012 uskuteční na Fakultě logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati (FLKŘ UTB) v Uherském Hradišti Akademický den.

První Dny otevřených dveří na UTB budou už v listopadu

07.11.

Zájemci o studium na Univerzitě Tomáše Bati (UTB) budou mít možnost se seznámit se školou na tradičních Dnech otevřených dveří. Dvě z fakult přivítají uchazeče již v listopadu.

Pátý ročník Noci vědců na UTB bude slavit ohnivou show

21.09.

Pátý ročník vědecko-populární akce Noc vědců opět proběhne na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). Letošní termín je stanoven na 28. září 2012 od 16:00 hodin v prostorách budovy Fakulty aplikované informatiky na Jižních Svazích.

O kurz čínštiny je mimořádný zájem

12.09.

S mimořádným zájmem se setkal kurz čínštiny, který od září otevírá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). Do kurzu, který je určen pro studenty a zaměstnance univerzity, se přihlásilo 102 zájemců.

Fakulta technologická, Fakulta aplikované informatiky a Univerzitní institut se řadí ke špičkovým vědeckým pracovištím

03.09.

Která vědecká pracoviště patří k nejlepším ve svém oboru v rámci České republiky? Odpověď na tuto otázku přináší nezávislý přehled Štěpána Jurajdy a Daniela Münicha z Národohospodářského ústavu Akademie věd České republiky.

Tři fakulty ještě přijímají přihlášky ke studiu

16.07.

Zájemci o studium na vysoké škole mají ještě možnost podat si přihlášku ke studiu na tři z fakult Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně.

Kompletní přehled aktualit a tiskových zpráv

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo