Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Aktuality z Vysoké školy ekonomické

Ocenění VŠE za projekt univerzitní sítě CEEPUS „Amadeus”

30.05.

Zástupci Vysoké školy ekonomické v Praze převzali v Brně ocenění za projekt univerzitní sítě CEEPUS „Amadeus“.

Každý pátý student technického oboru podniká, u ekonomických oborů jen každý desátý

18.04.

Jaký obor na vysoké škole si zvolit pro budoucí dráhu podnikatele? Podle průzkumu uskutečněného organizátory soutěže Vodafone Nápad roku 2013 dnes narazíte na podnikatele častěji na technických oborech než na ekonomických. Zatímco u ekonomických oborů dnes podniká jen každý desátý student, u technických oborů je to každý pátý. Důvodem je neustále rostoucí využívání technologií a internetu v práci i soukromém životě.

Začal 6. ročník soutěže Vodafone Nápad roku

05.04.

Zájemci o podnikání se opět utkají o milionové investice. Fakulta podnikohospodářská při Vysoké škole ekonomické v Praze vyhlásila šestý ročník soutěže Vodafone Nápad roku.

Ocenění pro mezinárodní program MBA na VŠE

17.01.

Manažerský program MBA na Mezinárodní škole podnikání a managementu (ISBM) byl zařazen na páté místo nejlepších programů MBA ve východní Evropě. Vyhodnocení provedla společnost Eduniversal v rámci „Best Masters ranking in MBA Full Time 2012/2013“.

Financial Times zařadily VŠE mezi 80 nejlepších evropských business škol

03.12.

Žebříčky Financial Times jsou nejuznávanějšími hodnoceními vysokých škol u odborné veřejnosti. Výsledky FT European business schools ranking za rok 2012 byly oznámeny a publikovány v dnešním vydání Financial Times. Vysoká škola ekonomická se umístila na 78. místě.

VŠE a IBM zakládají kompetenční centrum: praxe pro studenty v „chytřejším obchodování“

22.06.

Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze a společnost IBM Česká republika založí nové kompetenční centrum. Vyplývá to z memoranda o spolupráci, které tento týden slavnostně podepsal generální ředitel IBM Česká republika Vladek Šlezingr a děkan fakulty docent Luboš Marek.

Buď dobrej! - nová kampaň FIS

25.01.

Fakulta informatiky a statistiky (FIS) Vysoké školy ekonomické v Praze láká ke studiu svých oborů novou reklamní kampaní s názvem Buď dobrej!

VŠE a strategická aliance CEMS v roce 2011

13.12.

Hlavním projektem CEMSu je společný navazující magisterský studijní program Master in International Management. V akademickém roce 2010/2011 absolvovalo tento program celkem 798 studentů, z toho 44 absolventů VŠE.

Hledejme cesty z finanční negramotnosti dospělých

25.10.

Podle šetření Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) z května letošního roku se finanční negramotnost obyvatel ČR pohybuje v rozmezí 56 až 65 %.

VŠE získala ocenění „1st Business School in Eastern Europe“

17.10.

VŠE získala ocenění nejlepší vysoká škola ekonomická v regionu střední a východní Evropy poprvé v roce 2008. Letos slaví již čtvrté vítězství. V rankingu Eduniversal jí byl udělen nejvyšší počet pěti palem, které symbolizují rozvoj internacionalizace.

Kompletní přehled aktualit a tiskových zpráv

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo