Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Aktulaity z Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem

Václav Klaus bude přednášet a diskutovat na UJEP

29.09.

Prof. Ing. Václav Klaus, CSc., zavítá dne 1. 10. 2014 na Univerzitu J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

Prázdninová zábavná škola na katedře biologie

25.08.

Katedra biologie Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem pořádá kurzy letní školy pravidelně od roku 2007. Letos tedy již poosmé.

Veřejná ochránkyně práv bude diskutovat na UJEP

14.04.

Rektor UJEP, prof. RNDr. René Wokoun, CSc., pořádá na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem další diskusní fórum, tentokráte na téma veřejný ochránce práv, jeho role v českém právu.

Přírodovědecká fakulta usiluje o zatraktivnění studia přírodovědných a technických oborů

20.02.

Od května 2013 probíhá na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem projekt Mezioborové vazby a podpora praxe v přírodovědných a technických studijních programech UJEP (zkráceně MEVAPOX), který je financovaný Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (poskytovatelem dotace je MŠMT ČR).

UJEP významně boduje mezi svými studenty a absolventy

21.01.

Přírodovědecká fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem je ve své kategorii nejoblíbenější mezi studenty veřejných vysokých škol v České republice. Dokazují to výsledky soutěže Fakulta Roku 2013/2014.

Letní školy na UJEP

19.07.

Katedry matematiky a fyziky Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem letos pořádají hned dvě letní školy. Kde? V krásném prostředí Janova nad Nisou.

Den otevřených dveří na UJEP

21.01.

Všechny dveře Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem budou dne 24. 1. 2013 otevřeny. Na všech našich fakultách pořádáme Den otevřených dveří.

UJEP přistupuje vstřícně k zářijovým maturantům

06.09.

UJEP přistoupila vstřícně ke studentům středních škol, kteří v září 2012 konají náhradních a opravné maturitní zkoušky.

Expedice UJEP Mont Blanc 2012

05.09.

Dne 12. 7. 2012 vystoupila skupina studentů katedry tělesné výchovy a sportu Pedagogické fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem na nejvyšší vrchol Evropy Mont Blanc 4 805 m n. m.

Otevřená univerzita, otevřená věda

31.08.

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem začala řešit další zajímavý projekt zaměřený na vzdělávání, popularizaci výsledků výzkumu a podnícení zájmu žáků a studentů základních a středních škol o vědu a její výsledky.

Kompletní přehled aktualit a tiskových zpráv

Aktuální články

Přihlašování na vysoké školy vrcholí. Univerzity i letos očekávají tisíce dálkových studentů

07.03.  |  Redakce

Přelom února a března je důležitým obdobím pro všechny zájemce o vysokoškolské studium. Většina českých vysokých škol totiž právě v těchto měsících uzavírá…

8 tipů jak přežít zkouškové

02.02.  |  Lucie Czillingová

Jste ponoření do skript pomalu až tak, že vám slova tančí před očima? Máte snad už šestý šálek kávy za den a i přes pěti hodinovou seanci s Mikroekonomií máte…

Více článků

mf.cz finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo